IP-COM G2220P-16-250W 18GE+2SFP Cloud Managed Switch With 16-Port PoE, power budget 230W
 เพิ่มเมื่อ: 2025-06-02 15:18:19.0
 แก้ไขล่าสุด: 2025-06-02 15:29:03.0
 อีเมลล์: krieng.nt@gmail.com
รายละเอียด:
SWITCH (สวิตซ์) IP-COM G2220P-16-250W 18GE+2SFP Cloud Managed Switch With 16-Port PoE, power budget 230W
 IP-COM G2220P-16-250W
- 18 10/100/1000 Base-T Ethernet ports, 2 1000 Base-X SFP optical ports
- 8 K MAC address table and MAC address auto learning
- 16 PoE ports, single port output power 30W, Total power budget 230W
- 40Gbps non-blocking wire-speed forwarding
- Web platform remote management, mobile APP management
- 4M large cache
- Support QVLAN, DHCP Snooping, anti-loop, PoE timing, watchdog, etc.
Interfaces :
(18)1GE RJ45 ports
(2)1GE SFP ports
PoE interface :   (16) PoE (Pins 1, 2+; 3, 6-)
LED Indicator :
Power
Link/Act
PoE MAX
Switching capacity :   40Gbps
Forwarding rate :   29.8Mpps
Power method :   100-240V AC,50 / 60Hz
Power consumption :   250W
Total available PoE :   230W
Total available PoE :   30W
Lightning protection :
Port: 6 KV
Power:6 KV
Button :   Funtion mode Button
Operating temperature :   0°C - 45℃
Storage temperature :   -40°C - 70°C
Operating humidity :   10% - 90%,non-condensing
Storage humidity :   5% - 90%,non-condensing
Dimensions :   440mm*178mm*44mm