IP-COM G2210P-8-120W 9 Giagbit ports (8 PoE ports), 1 × 100/1000 Base-X SFP port, power 110W
 เพิ่มเมื่อ: 2025-06-02 14:17:14.0
 แก้ไขล่าสุด: 2025-09-23 14:15:29.0
 อีเมลล์: krieng.nt@gmail.com
รายละเอียด:
SWITCH (สวิตซ์) IP-COM G2210P-8-120W 9 Giagbit ports (8 PoE ports), 1 × 100/1000 Base-X SFP port, power budget 110W
 IP-COM G2210P-8-120W
- 9*10/100/1000 Base-T Ethernet ports, 1*1000 Base-X SFP optical ports
- 8K MAC address table and MAC address auto learning
- 8 PoE ports,single port output power 30W,Total power budget 110W
- 20Gbps non-blocking wire-speed forwarding
- Web platform remote management,mobile APP management
- 4M large cache
- Support QVLAN,DHCP Snooping,anti-loop,PoE timing,watchdog,etc.
Interfaces :
(9)1GE RJ45 ports
(1)1GE SFP ports
PoE interface :   (8) PoE(Pins 1, 2+; 3, 6-)
LED Indicator :
Power
Link/Act
PoE MAX
Switching capacity :   20Gbps
Forwarding rate :   14.9Mpps
Power method :   100-240V AC,50 / 60Hz
Power consumption :   120W
Total available PoE :   110W
Max. PoE wattage per port by PSE :   30W
Lightning protection :
Port: 6 KV
Power:6 KV
Button :   Factory reset
Operating temperature :   0°C - 45℃
Storage temperature :   -40°C - 70°C
Operating humidity :   10% - 90%,non-condensing
Storage humidity :   5% - 90%,non-condensing
Dimensions :   177.5mm*104mm*26mm