D-LINK DGS-1210-52/ME 52-Port Gigabit Metro Ethernet Switch
 เพิ่มเมื่อ: 2023-08-16 17:43:34.0
 เบอร์โทรติดต่อ: 062-5193997 , 02-4582949
 อีเมลล์: krieng.nt@gmail.com
รายละเอียด:
DGS-1210-52/ME 52-Port Gigabit Metro Ethernet Switch
- 48 x 10/100/1000BASE-T ports
- 4 x SFP ports
- Comprehensive Layer-2 features including Link Aggregation, Port-based Q-in-Q, and VLAN trunking
- Embedded 6kV surge protection, sub-50ms recovery ERPS, and Dying Gasp provide optimal reliability
Specifications
  • 1000Base-T Interface    48
  • 1000M SFP Interface    4
  • Console Port    Yes
  • 10/100/1000BASE-T ports    48
  • SFP ports    4
  • Switch Capacity    104 Gbps
  • Max. Packet Forwarding Rate    77.4 Mpps
  • Dimension    440mm x 210 mm x 44mm
  • Weight    3.31 kg
  • Operation Temperature    -5 - 50°C
  • Storage Temperature    -20-70°C
  • Operation Humidity    0% - 95% RH
  • Storage Humidity    0% ~ 95% RH
  • Operating Altitude    1500 meters
  • Maximum Power Consumption    38.85 W/100 V<br> 38.35 W/240 V
  • Standby Power Consumption    21.72 W/100V, 21.49 W/240V
  • Maximum Heat Dissipation    132.08 BTU/hr
  • MTBF    381,999 hours
  • Store & Forwarding Forwading    Yes
  • CPU Speed    400MHz